Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Cvičení FITFAB

Ahojky, dneska bych vám chtěla ukázat  cvičení, na které si brousím zuby.

Zatím jsem si zacvičila podle prvních dvou videí, ale i tak jsem si je zamilovala ♥

Je to opravdu zábavný.

Půjdete do toho se mnou? 🙂

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Můžete si vybrat zatím ze třech různých náročností (programů):

  • FITFAB STRONG (jednoduchý, tím se začíná)
  • FITFAB LIGHT (středně těžký/cvičí se pokud je venku horko)
  • FITFAB STRONGER (těžký)

Pokud byste si chtěli vytisknout plány na cvičení, tak stačí sjet dolů na této stránce https://fitfabstrong.cz/ stáhnout si daný typ a pak už jen kliknout na tisk.

Já jsem si to vytiskla tak, že strong je černý, protože je to těžší než verze light, tu mám zase růžovo bílou.

Zatím jsem si zacvičila Cardio a ABS Legs, Cardio bylo docela jednoduchý, i když jsem byla po docvičení červená jak rajče 🙂 Cvičení na nohy jsem si zacvičila o víkendu, což bylo fakt náročný, ale i tak mě to bavilo. Jsem rozhodnutá to tentokrát nevzdat.

No a v čem cvičím? To je dobrá otázka! Já jsem dostala legíny určené přímo na sport, psala jsem o nich tady. Jsou super, protože se na nich nedrží psí chlupy jako na klasických teplácích. Navíc jsou opravdu pohodlné. Pokud byste si chtěli koupit přímo od Fitfabu, tak tady na té stránce si můžete vybrat i tričko a třeba i tílko. Mně se líbí asi všechno, ještě uvidím, co si pořídím.

Mám ráda hlavní cvičitelku Andy, je milá a hezky nás provede danou cvičící lekcí. Opravdu oceňuji, že to pro nás natočili zadarmo. Nic nemusíte platit, stačí si jen vybrat video, které vás zaujalo a které si chcete zacvičit, kliknout na play a je to, nebo si to můžete stáhnout přímo do počítače.

A abych vás nalákala zase o něco víc, tak se stačí podívat na skupinu, která je na Facebooku. Je tady a je tam spoustu fotek žen před a po cvičení, jak se jim změnila postava a jak zhubly. Mají můj obdiv, protože některé zhubly opravdu hodně.

Tak co, půjdete do toho se mnout? 🙂

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>