;
Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Den co den – film

Ahojky, dneska jsem si pro vás připravila jeden neobyčejný film.

Kdo četl knížku, tak ví, o čem to je.

Je to podle mě hodně povedené ♥

Sice bych našla pár chybiček, ale ty jsem schopná odpustit.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Dokonalá kopie knížky – moc se mi to líbilo. Výběr herců je podle mě velmi povedený.

Obsah filmu:

Romantický příběh vypráví jaké to je, když se každý den probudíte v jiném těle a každý den žijete život někoho jiného. Platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.

 

Moje recenze

Když jsem šla okolo kina, podívala jsem se na program – dávali zrovna tenhle film s českým dabingem. Řekla jsem si, že si ve vedlejším knihkupectvím koupím knižní předlohu a až potom se na něj podívám. Bohužel jsem ji měla přečtenou pozdě – film už v kinech nebyl 🙁

Proto jsem se na něj podívala až teď a vůbec toho nelituju. Sice byl v kinech s českým dabingem, ale i s titulkami se to dalo.

Když bych si předtím nepřečetla knihu, tak z filmu bych hezky pochopila, co se v něm odehrává. Výměna těl mi přišla hrozně originální, zatím jsem nic takového neviděla. (Ps – když si teď vzpomínám, tak hodně podobný mi přijde film ,,Mezi námi děvčaty“, ale to je trochu jiné)

Když bych měla srovnat knížku a film – knížka mi přišla lepší. Tohle se podle mě nedá moc dobře zfilmovat – vztah mezi Rhiannon a A byl velmi zrychlený, v knížce to bylo hezky pomalé a popisované. Chyběly mi tam citáty a taky vnitřní monology A. Aby tam bylo všechno, co bylo v knížce, film by byl fakt strašně dlouhý. Knížka je ve všech směrech propracovanější.

Výběr herců se mi strašně moc líbil, Rhiannon jsem si takhle představovala.

Za mě můžu doporučit všem, kteří mají rádi ,,romanťárny“ 🙂 ♥

Fotky

 

 

 

Film ke zhlédnutí

Ke zhlédnutí ►ZDE◄ je to anglicky s českými titulkami

Ke stažení ►ZDE

 

 

Doufám, že se vám film líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>