Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Jsem jaká jsem

film LOL 11

Ahojky, dneska jsem dlouho přemýšlela (o hodině, když jsem se nudila) jaká jsem.

Jasně, teď si určitě řeknete – o tomhle si fakt přemýšlela? To je ale pořádná blbost!

Ale není.

 

 

 

Když jsme byli malé děti, které si rády hrály s panenkama, tak jsme skoro nic neřešili – jak zrovna vypadáme, jaký máme velký zadek a tak… Ale dneska pořád řešíme – mám signál na telefonu? Nevypadám v tom oblečení moc tlustě? Tohle jste si taky určitě řekli a neříkejte, že ne. Já si to říkám skoro furt 😀 Takhle je vidět, jak se vyvíjíme. Já jsem ještě nedávno měla ráda jednu osobu, která v televizi hrála – Hannah Montana. Moc se mi líbila a kluci si ze mě dělali legraci a posmívali se mi, že mám věci s ní. Že je to dětinské a tak… Tak jsem si koupila jiné věci (už dospělejší), ale tolik se mi nelíbily, jako ty předtím. Teď (a pořád mám) ráda Viu a kdo taky ne 🙂 A zase jsem si koupila věci s ní a byl to zas a znovu začarovaný kruh – ano uhodli jste, zase se posmívali a dobírali si mě. Pak jsem se zase vrátila k mým kamarádům, kteří na mě čekali, až se k nim zase vrátím.

Ps – to jsou ty ,,dospělejší” věci, jako penál bez obrázků Violetty a tak 🙂

 

Ale něco jsem si už dlouho předtím uvědomila!

Může mi být ukradený, co si o mě myslí ostatní:

Nelíbí se jim, jak se oblíkám? Jejich problém!!! Mně se to líbí!

Nelíbí se jim, že nemluvím sprostě a nejsem ,,správná″ puberťačka? Zase to je jejich problém! Nechci být vulgární a špatná, protože mě ty sprostá slova jen schazují. A způsobují špatnou náladu.

 

Tohle ukazuje na jejich nízkou inteligenci, protože mi mamka říkala:

,,Když je někdo zakomplexovaný, tak ubližuje těm slabším, aby si zvednul svoje sebevedomí.″

A měla vždycky ve všem pravdu! Když např. říkala, ať si vezmu bundu, že je venku zima, tak jsem ji neposlechla a měla pravdu. Mrzla jsem 🙁 Takže od teď říkám, že mamka vždycky pravdu!!!

Takže mám pro vás radu:

  1. I když jste ve třídě ty ,,tiší″ , kteří nezvednou ruku a naží se být neviditelní, nebojte se! Já se taky budu snažit se na střední hlásit. Ano, jdu teďka po prázdninách na střední a tak si budu psát úplně od znova na svůj čistý list papíru, který si budu psát já 🙂 (ne doopravdy), ale to jste určitě pochopili….
  2. Noste si to, co se hlavně vám líbí!!! Neřiďte se, jestli se to nelíbí okolí…          Ale pokud vám řekne kamarádka – tohle se k sobě fakt nehodí, tak má asi pravdu 🙂 Takže všeho s mírou…
  3. Svoje názory si řiďte podle toho, co se líbí jen a jen vám. Nedělejte to jako já – že se řídíte podle davu a bojíte se za svoje názory postavit.

Poslední rada – Nekopírujte přesně někoho… Samozřejmě, že můžete mít svůj vzor, ale lidi přesně přes kopírák začnou být pak nudní. Nejlepší příklad za všechny – když si koupí nejlépe oblíkaná holka ve třídě např. tričko s nápisem Žiju si svůj sen, tak si ho hned nekupujte.

 

Já se snažím být vždycky originální, protože to vyzařuje mojí osobnost a hlavně to, jaká jsem 🙂

 

Doufám, že jste pochopili, co jsem tím vším chtěla říct 🙂

 

film LOL 11

Doufám, že se vám článek líbil a že se těmito radami budete řídit 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>