Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Láska na kari

Ahojky, dneska bych vám ráda ukázala jeden film, který jsem viděla jako malá.

Docela dlouho jsem ho nemohla najít, ale jak vidíte, povedlo se ♥

Je to moc hezký příběh, který nám ukazuje, že se dá vypracovat z nikoho na mistra.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Film se mi opravdu moc líbí, je to úžasný film o vaření a i o lásce.

Obsah filmu:

Madame Mallory, majitelka vyhlášené restaurace se třpytem Michelinských hvězd se nestačí divit, když se do jejího městečka přistěhuje indická rodina a otevře si restauraci hned naproti přes ulici. Schyluje se k souboji dvou odlišných kultur a zcela odlišné skladby koření. Dobré jídlo ale hory přenáší. Madame Mallory zjistí, jak velké nadání má její konkurent, mladý indický šéfkuchař, a svolí k tomu, že ho vezme do učení. Dva světy receptů a chutí v jedné kuchyni slibuje velké kulinářské dobrodružství. Zvláště pokud se ho zúčastní i krásná francouzská kuchařka.

 

Moje recenze

Na film jsem poprvé narazila v televizi, zaujal mě a tak jsem ho dokoukala do konce. Po druhé jsem ho taky viděla v TV, ale to byl celý.

Teď asi po 5 letech jsem si na něj vzpomněla a začala ho hledat na internetu. Zadala jsem klíčová slova a vyjela na mě nabídka, kde byl i tenhle. Byla jsem opravdu nadšená ♥

Je to taková moje srdcovka. Na začátku se sice stane pár smutných věcí, ale pak je krásně zobrazeno, jak se z amatéra v kuchyni může stát opravdový mistr ve svém oboru.

Výběr hlavních hrdinů se podle mě velmi povedl, jak pánských tak i dámských. Podle mě to herečka postavy Madame Mallory zahrála fakt skvěle.

Film se odehrává ve Francii, kde se indické rodině rozbije auto. Táta se rozhodne zde zůstat, a proto hledá nějaké místo na spaní. Při procházce objeví starou a zašlou budovu, ve které vidí budoucí a úspěšnou restauraci. Tenhle sen ho jen tak nepustí a rozhodne se stát si za svým a nevzdávat se. Splní se mu jeho sen? Z obsahu filmu jste si mohli přečíst, že ano.

Můžu vám ho jen a jen doporučit 🙂

Fotky

 

Film ke zhlédnutí

Ke zhlédnutí ►ZDE◄ je to anglicky s českými titulkami

Ke stažení ►ZDE

 

 

Doufám, že se vám film líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>