;
Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Léto s knihou – soutěž

Ahojky, tenhle typ článku jsem nečekala, že budu někdy psát.

Chtěla jsem vám povědět o jedné suprové soutěži pro knihomoly.

Napsala jsem vám tady zadání a taky výhru soutěže.

Tady vlevo vidíte fotku, se kterou jsem se zúčastnila já 🙂

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Zadání soutěže:

  • natočte video/vyfoťte fotku, jak čtete/plníte čtenářskou výzvu (může to být vtipné, na zajímavém místě… fantazii se meze nekladou)
  • fotku označte hastagem #letosknihoucz
  • fotku nahrajte na Instagram

Vítězů bude 5 – 3 lidi určí autor soutěže a 2 lidi budou určení počtem ,,like“. (Pokud byste mě chtěli podpořit, budu vám moc vděčná :-), ale nemusíte, je to jen na vás. Účet mám tady – ►ZDE◄)

Každý z vítězů si bude moct vybrat knihy za 2 000,- Kč.

Soutěž končí 31. srpna 2018.

 

Takhle vypadá ta moje fotka. Snažila jsem se vymyslet něco fakt hodně originálního. Moc mě to bavilo, ale měli byste mě vidět při vytváření téhle té fotky. Nejdřív jsem dostala tenhle super nápad se takhle vyfotit, potom jsem šla poprosit bráchu, aby mě vyfotil (asi na desátý pokus jsem byla spokojená) a pak už jsem sedala na židli k počítači a chystala jsem se upravit fotku podle mých představ. Ve photoshopu jsem začala předevčírem, proto to byl pro mě docela oříšek. Musela jsem bráchu pořád otravovat s mými dotazy typu ,,Prosím tě, jak změním barvu na bílou? Barví mi to žlutě…“ další ,,Jak se dají vypnout ty debilní čáry? Překážejí mi tady.“ On v tom programu docela umí, já jsem oproti němu úplný začátečník.

 

Tady máte oficiální video se zadání soutěží.

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>