Můj blog

Můj blog

Móda, krása a můj životní styl

Nechci pryč ze základky!

škola 1

Ahojky, vítám vás u nového článku.

Chtěla bych vám povědět jak něco o sobě, tak i něco o mé škole, kde bohužel končím 🙁 Odcházím totiž na střední.

 

 

 

Teď, jak mi bohužel končí pohodový život na základce. Chodím do 9.A a nechci odtud pryč!!!

Tak mě taky napadl úžasný nápad: teď jsem tam jako student… ale co kdybych se tam vrátila jako učitelka? Že bych taky učila český jazyk 🙂 Který mě mimochodem moc baví! Úplně miluju ty rozbory vět – urči větu vedlejší (VV) a větu hlavní (VH). To mi prostě jde! Takže se tohodle nápadu budu držet, protože i můj táta je učitel. Akorát učí matematiku na střední škole. Je v tomhle oboru vynikající, protože má geniální matematické myšlení.

To já mám zas talent na tohle.

Takže bych se s těma učiteli teď rozloučila, ale za pár let bych k nim přišla už starší a učila bych stejně jako oni. Já jsem vážně geniální 🙂

No… včera jsem měla úplně poslední český jazyk s mojí moooc oblíbenou učitelkou 🙁 Rozdala nám opravené pololetky a já jsem měla jako vždycky 2, ale tolik mě to netěšilo, protože už od ní nikdy žádnou známku nedostanu 🙁 Z toho jsem byla fakt smutná.

Až budete taky v devítce, tak pochopíte, jak se cítím. Když jsem nastoupila do šesté třídy, tak jsem si říkala (to si ještě pamatuju) – Já už chci být v devítce! Už se na ni moooc těším 🙂 Ale jak se mi moje přání splnilo, tak toho začínám i možná litovat, protože když jsem nastoupila teda do té 6. třídy, tak jsem tu učitelku, která učí Čj, moc nemusela. Ale postupem času mi přirostla  srci a jsem s ní moc ráda. Vždycky,  když mi něco v Čj nešlo, tak jsem za ní zašla a ona mě to dovysvětlila a byla moc milá.

Bude mi moc chybět! 🙂

Vždycky s ní byla ohromná sranda, protože když jsem se v něčem spletla, tak se mi moje celá třída smála a ona samozřejmě taky. Já jsem byla červená jako rak a taky jsem se musela smát! 😀

 

Skoro nikdo ji neměl tolik rád, jako já.

Fakt o mě – mám perfektní sešit! Nakreslila si u mě v klasifikačním sešitě ozdobenou hvězdičku, aby věděla, když bych měla nerozhodné známky, tak aby mi dala tu lepší.

A samozřejmě mi dala vždycky tu lepší známku, protože jsem nikdy, ale opravdu vůbec nikdy (za celý druhý stupeň) nezapomněla žádný domácí úkol! To mi taky o hodně přidala na známce.

 

Taky budeme mít poslední zvonění a proto jsme si připravili písničku, kterou vám sem potom dám 🙂 Až ji odzpíváme. No a já při ní budu hrát na kytaru. Už se moc těším! Taky poprosím učitele, aby nás nahrál na kameru a dal pak na Youtube.

 

Tou poslední hodinou se s námi rozloučila těmahle slovy –

,,Tak vám všem přeju hezké prázdniny. Doufám, že se vám na střední škole bude líbit a že nás někdy navštívíte.″ Já jsem se hned usmívala a kývala jsem, že určitě ano. Ale někdo ve třídě řekl hnusně – Ne. Vžádném případě. Tak ta učitelka se usmála a odešla.

Ona se vždycky objevila, kdž jsem to nejmíň čekala. Protože po té hodině Čj byla přestávka… pak zazvonilo a byla další hodina.

Ale během té další přesávky k nám přišla a přinesla nám fotky, abychom se na ně podívali. Protože předtím, behěm Čj, jsme ji prosili, aby nám je ukázala a ona nám (jako vždycky) vyhověla.

Na fotce vypadáme dobře. Na první fotce jsme normálně oblečený a na té druhé máme na sobě svoje třídní tričko.

Tím mi skončila úplně poslední hodina na základce s ní 🙁

škola 1

 

Ale teď už se jako spousta škol neučíme. Dneska už máme od učení ,,voraz″.

A já si tak už konečně můžu číst jakoukoli knížku, kterou budu chtít, protože jsme měli povinou četbu a já jsem nestíhala.

Teď, jak budou prázdniny, tak si budu užívat volno, ale taky vzpomínat na mojí základku, protože je to moje velká součást života. Já školu miluju, ale aby bylo jasno, nejsem šprt! Nemám samé jedničky, mám spíš dvojky a trojky. Vždcky jsem se těšila na mluvnici, ale i trošku na sloh. Ale literaturu prostě ráda nemám! Jako samotnou o sobě jo, ale ty testy mi fakt nejdou. Baví mě číst knížky např. od Škvoreckého, protože to byla moje povinná četba a to mě bavilo 🙂

Měla jsem za úkol přečíst – Sedmiramenný svícen od Josefa Škvoreckého.

Fotka té knížky:

Četla jsem přesně tuhle.

 

josef škvorecký

 

Doufám, že se vám článek líbil 🙂Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat