Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

New Amsterdam

Ahojky, dneska bych vám ráda představila jeden seriál, který si mě naprosto získal.

Dokoukala jsem ho tenhle víkend a ještě teď se z toho vzpamatovávám.

Pokud se na něj začnete dívat, tak vám bude záležet na každé postavě, která se v něm vyskytuje.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Jednou jsem se večer nudila, tak jsem si zapla Netflix a našla si záložku se seriály. Ukázala se mi nabídka pořadů, které byly v ten den v České republice populární. New Amsterdam zabíral druhé místo. Zaujal mě obrázek, na kterém byl sympatický doktor.

Po první epizodě jsem si všechny postavy zamilovala. Hrozně se mi líbilo, jak byl Max tvrdohlavý. Co si vymyslel, tak si za tím stál za všech okolností. Bez některých lidí, kteří jeho nápady dotáhli do konce, by se některé plány nemohly uskutečnit.

 

 

Pokud by to bylo možný, tak bych hned zašla na pokec za Iggym, který je skvělý jak člověk, tak i psychiatr. Líbilo se mi, jak se snažil každému pomoct. Na obrázku níž je holka, která měla jeden zvláštní problém. Myslela jsem si, že to s ní Iggy vzdá až do poslední chvíle, ale on se nedal.

 

 

Jak je zvykem, tak se seriály nejčastěji zaobírají určitou skupinou lidí. Hlavní postavě se nic moc hrozného nestane, pokaždé se něco hrozného přihodí jejím přátelům. Tady v tom se dokonce stane i něco úplně té hlavní. Hrozně mě zajímalo, jak to s ním skončí, tak jsem se dívala na jednu epizodu za druhou. Někdy mě to tak strašně ovládlo, že jsem se dívala dlouho do noci.

 

 

Musím ocenit, že se v každém díle něco důležitého řešilo. Divák si oddychl, že se daný problém vyřešil a on na scénu přistál další. V tomhle příběhu se objevovalo snad všechno důležité a ani to nepůsobilo nějak násilně.

 

 

Jediná věc, co mi vadila, tak bylo zobrazení jedné nehody. Kamera zachytila jednu osobu, kterou následně přikryla pláštěm, kterým se zakrývají mrtvoly. Pokračovalo se, jako by se nic nestalo. Byl tam hrozný časový skok. Po tom, co jsme na ni skoro zapomněli, se znovu objevila a postupně se ukazovaly následky.

 

 

Když by někdo onemocněl rakovinou, lepší doktorku než Dr. Helen Sharpeovou by si nemohl přát. Tahle postava se taky musela jedné věci, která pro ni byla důležitá, vzdát. Od první chvíle jsem si zamilovala její hlas. Snažila se pomáhat kde to jenom šlo. Už se těším, až ji uvidím v další sérii.

 

 

V posledním dílu k nám promlouvali dva herci, což je neobvyklé. Říkali něco v tom smyslu, že poslední epizodu ovlivnila pandemie a že se jeden z herců nakazil, proto v ní nebude Coronavir. Prý si ji nechají na později. Tímhle naznačili, že se možná bude s natáčením seriálu pokračovat.

 

 

Při psaní článku a hledání informací jsem se dozvěděla jednu naprostou skvělou věc! Stanice NBC objednala třetí, čtvrtou a dokonce i pátou řadu ♥

Už se nemůžu dočkat, až budeme sledovat, jak pod Maxovým vedením nemocnice vzrůstá a nebo jak se se vším nepříjemným popasuje.

Ps – jeho úsměv je prostě nakažlivý, no ne? Taky se mi líbí to jeho motto „How can I help you?” 🙂

 

 

 

Já jsem se dívala přes Netflix, odkaz ►ZDE

Pokud ho nemáte a i tak byste se na něj chtěli podívat, tak zadarmo je ►ZDE◄ Na Netflixu je pouze 1. a 2. řada, ale na této stránce je prvních pár dílů dokonce i ze 3. řady.

Na této stránce ho můžete sledovat zadarmo. Má jednu super funkci – pokud některý díl dokoukáte, tak si ho odškrtnete, že jste ho viděli. Příště, až se zase budete chtít na daný seriál koukat, tak začněte přesně tam, kde jste minule skončili 🙂

 

 

Doufám, že se vám seriál bude líbit 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>