;
Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Procházka, novinka

Ahojky, dneska bych vám chtěla říct něco o mém moc hezky prožitém dnu 🙂

Taky pro vás mám bližší informace ohledně jedné věci.

Ale o jaké, to se dozvíte v celém článku.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Ráno mě vzbudil jeden z mých dvou psů (jo, jsme praštění a máme dva psy), povedlo se jí to fakt brzo – v půl sedmé. Já si v sobotu moc ráda přispím, protože mám na to konečně čas. No tak jsem teda vstala a šla jsem si udělat čaj a dát si snídani. Přitom se na mě Rexinka (německý Boxer) dívala hladovýma očima, abych jí taky udělala jídlo. Snědli ho fakt rychle.

Dopoledne jsem si dělala věci do školy a uklidili jsem si pokoj (taková moje rutina – každou sobotu a nebo neděli si ho pořádně uklidím).

Odpoledne jsem šla s mým nejmenším psem (dlouhosrstá Čivava – Lucy) na moc hezkou procházku. Pořídila jsem moc krásné fotky a Lucy se hezky vyvětrala. Vyfotila jsem tam tu fotku, která je níže ♥ Během procházky jsem přemýšlela o tom, jaká videa budu v Prosinci natáčet. Plánuju na každý den video, ale uvidí se, jestli to budu stíhat. Pravděpodobně ano, nějaká videa jsem natáčela dokonce o velkých prázdninách v létě 😀 Rodina se na mě dívala jako na blázna… ale to nevadí, aspoň už mám natočená dvě videa. Už mi jich tedy zbývá jen 20, což není nesplnitelný úkol. Jmenuje se to Vlogmas = od 1. 12. do 24. 12. budou vycházet videa, tak se můžete těšit.

K večeru jsem si sepisovala právě scénáře k těm videím na Prosinec. Už se moc těším, až bude toho 1. prosince, protože tohle video bude asi to nejpropracovanější (uff, to je ale dlouhý slovo!) a nejkrásnější. No, všechny budou krásné, některé budou dlouhé a některé zase krátké. To se uvidí. Tak se můžete těšit 🙂

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂2 Responses to Procházka, novinka

 1. Máš moc hezký blog! A ty Vlogmas zní skvěle! Určitě budu koukat!

  Permalink
  • Ahoj, moc děkuju za pochvalu! Moc si toho vážím. Na Vlogmas pilně pracuju 🙂
   DJ

   Permalink

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>