Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

První opravdový polibek

Ahojky, dneska bych vám ráda představila jednu romanťárnu jako stvořenou na léto.

Hlavní hrdinka se vám bude určitě líbit, byla taková trhlá a svérázná.

Motivy – film, natáčení, první polibek, přátelé, rodinné problémy, Amerika.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení knížky (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ Líbila se mi hodně, ale pořád nemá na P. S. Líbíš se mi, která je prostě top.

Obsah knížky:

Lacey odjakživa snila o tom, že bude hrát ve filmu. Ale rozhodně si nepředstavovala, že její velký průlom na filmovém poli přijde ve stejnou dobu jako maturita. A i maturita bledne v porovnání s tím, že se musí vypořádat s Donavanem, který se dá popsat dvěma slovy: noční můra. Lacey se tak snaží nějak ustát vzkvétající kariéru, sabotáž přímo na place a taky románek s tím nejnepravděpodobnějším hlavním hrdinou. A rychle zjistí, že někdy se ty nejlepší příběhy odehrají, když se člověk odchýlí od scénáře.

 

Moje recenze

Tohle je moje v pořadí už šestá knížka od této autorky. Jako první jsem od ní četla P. S. Líbíš se mi a ta je pořád na smyšlené bedně první. Myslím si, že ji už žádná nepředčí, protože je podle mě nejlepší. Na druhém místě je Po tvém boku, která se mi líbila taky hodně.

Po dočtení mám zase takový hezký pocit jako pokaždé, když dočtu knížku od Kasie. Mám tak nakažlivě pozitivní náladu, že to je pro okolí až otravné 😀 Ale já ty její příběhy prostě miluju, mám pocit, jako bych byla hlavním hrdinou a prožívala to spolu s nimi.

V této knížce je hlavní postava pojmenovaná nezvyklým jménem Lacey, které jsem dřív neslyšela. Hned ze začátku mi sedla, dokázala jsem se s ní ztotožnit skoro pokaždé.

„Každý musí nějak začít a tohle prostě byl můj start.“

Mám ráda, když je v knížce věnování, epilog a taky poděkování. Všechno v této knížce bylo, proto dostala plusový bod. Musím ocenit vložené části scénáře, krásně děj oživovaly a přidaly mu trochu až hororovou atmosféru. Těšila jsem se, až se tam zase objeví. Ke konci se objevila jedna scéna, která se týkala Lacey. Bála jsem se stejně jako ona 😀 Nemohla jsem přestat dál číst, musela jsem se dozvědět, jak to bude dál. Hrozně ráda bych tuhle knížku viděla zfilmovanou, byla by sranda pozorovat, jak by Lacey vypadala v kostýmu zombie.

Knížku můžu doporučit všem, kdo si chtějí při čtení odpočinout. Během čtení se budete culit, ale i tak budete chtít vědět, jak to nakonec dopadne.

 

Cena

269,- Kč

 

Autorka

Kasie West

 

Koupit ji můžete tady ►ZDE

 

Citáty a pasáže z knížky

  • Naše chemie se nezlepšovala. Remy nám to dal jasně najevo. Šla jsem do svého přívěsu, strhla ze sebe korzet a na laptopu si vyhledala nejlepší líbací scény Amandy Rothové. Vyjel mi celý seznam. Klikla jsem na tu první. Za osm minut později už jsem za sebou měla tři. Amanda byla úžasná. Přitažlivost, kterou vyzařovala, na mě jiskřila z monitoru.
  • Sám by nepochybně u svého prvního celovečerního filmu trval na scénáři s potenciálem získat Oscara. A to si myslel, že jsem snob. Každý musí nějak začít a tohle prostě byl můj start. Navíc tenhle film získal Granta Jamese. Producenti jednali chytře, Grant byl zárukou zájmu u diváků. A já na tom vydělám taky – jeho sláva zajistí, že na ten film půjde hodně lidí a uvidí i mě.
  • Amanda mi stiskla ruku. „Je to jenom zvyk. Zlozvyky se dají vyměnit za lepší.“

 

 

Doufám, že si taky tuhle knížku přečtete 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>