Můj blog

Můj blog

Móda, krása a můj životní styl

Taneční akademie – 2. série

Ahojky, chtěla bych vám ukázat všechny díly z 2. série.

Více v celém článku 🙂

 

 

 

 

 

Na začátku druhé řady Taneční akademie se Tara vrací do školy po nádherných prázdninách na farmě. Minulý rok se jí nakonec splnilo všechno, co si přála: dostala skvělou roli v závěrečném představení, našla si přátele na život a na smrt a dokonce i lásku. Do druháku se vrací plná nadějí a snů, brzy ale zjišťuje, že udržet si pozici na vrcholu je možná těžší než odrazit se ode dna.

Kromě starých známých Kat, Sammyho, Christiana, Abigail a Ethana se objevují i nové postavy: z Londýna přijíždí krásná, talentovaná a hubatá kmotřenka slečny Raineové Grace (Issi Durantová), která pořádně zamíchá žebříčkem nejlepších tanečníků, ale i vztahy v partě. Grace má ráda navrch a neváhá se uchýlit ke lži nebo podvůdku, pokud si to její intriky žádají. Druhým nově příchozím je Ben Tickle (Thomas Lacey), který do druháku nečekaně postoupí z nižšího ročníku. Jeho bezelstnost, nekonečná energie a talent dělat trapasy celému druháku ještě pořádně zavaří.

Hlavní a nejdůležitější je ovšem to samé jako v prváku: tanec. Jak říká slečna Raineová: „Druhý ročník už nedává druhé šance!“

U tohoto dílu jsem brečela, byl to strašně smutný díl 🙁 ↓

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂Komentujte

avatar
200
  Subscribe  
Upozornit na