Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

To dáme!

 Ahojky, dneska bych vás chtěla namotivovat k učení.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Všichni se už určitě těšíte na letní prázdniny (a kdo ne, že?) a taky si říkáte – ta škola snad nikdy neskončí! Já osobně jsem teď v prváku a tady je úplně jiný režim než na základce, takže to tu je trošku náročnější, ale je to přesně to, co jsem chtěla 🙂 A už se taky moc těším, jsem z toho všeho unavená.

Včera jsem se odpoledne učila na angličtinu, měla jsem i doučko a opravdu se mi do toho učení nechtělo. Ale mojí motivací je nejenom to, že už jenom nějak ,,doplácám“ tenhle rok ve škole a už budou prázdniny, ale to, že budu mít od učení klid. Já se na ně tak neuvěřitelně těším, že to ani není možný. Jak jsem už psala v tědlech dvou článcích:

Stěhuju se!

Zase jsem zpátky!!!

Tak teď jsem v domečku se zahradou. Nedávno jsme napustili bazén, tak se už můžeme koupat. Já v létě miluju to, když můžu být venku a ještě k tomu v bazénu. Taky si musím ještě koupit nějaké hezké plavky a to bude teprve něco.

 

Mojí motivací k učení bylo (u té angličtiny) a bude (ještě se musím naučit na – matiku kompozici, češtinu velký test a na ekonomiku – příklady) motivací toto – budou prázdniny a když se naučím tohle, tak dostanu dobré známky a učitelé mě nebudou mít za toho, kterému to je jedno. Tak co, namotivovala jsem vás trochu? 🙂 Příští týden půjdu do finále, protože končím o týden dřív (dělají nám rekonstrukci) a proto nám museli teď dávat hodně testů a tak, abychom to všechno hezky stihli. Teď je to sice náročný, ale aspoň budu mít delší prázdniny.

 

Takhle už na nás škola mává cílovou vlajkou, že už bude konec ♥

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>