Můj blog

Můj blog

Móda, krása a můj životní styl

Valentýnská 3D srdíčka na zeď

kůklůklůAhojky, přeju vám hezké odpoledne 🙂

Dneska bych vám chtěla ukázat super nápad na překvapení.

Některé věci by se klidně hodily i jako dekorace na zeď.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Překvapte svůj protějšek o blížícím se Valentýnovi explozí srdíček! Zeď, dveře či zrcadlo můžete ozdobit záplavou 3D srdcí – budete s nimi hotovi  dřív než skončí díl vašeho oblíbeného seriálu!

Potřebujete

  • červený papír
  • tužku
  • nůžky
  • lepidlo
  • oboustrannou nebo papírovou lepicí pásku

Postup

1. Pokud si chcete ušetřit práci a mít jedno srdce jako druhé, můžete si je na barevný papír vytisknout – zaplněnou šablonu na A4 papír si stáhněte zde. Samozřejmě to není nutné a jednotlivá srdíčka můžete na barevný papír nakreslit ručně tužkou.

2. Srdíčka jedno po druhém vystřihněte a udělejte prostřih v jejich horní části podle nákresu. Abyste získali z ‚placky‘ plastické srdíčko, prsty ohněte rozstřižené konce dozadu a celé srdíčko prohněte a vyboulete nahoru. Na ohnuté konce naneste trochu lepidla, slepte k sobě a držte, dokud lepidlo nezaschne. Tvarování lze zrychlit, když konce místa lepidla spojíte kouskem oboustranné lepicí pásky, ale lepidlem to drží přece jen líp.

3. Vytvarovat srdíčka chce trochu cviku, ale po pár kouscích chytnete ten správný grif a půjde vám to raz dva. Na zeď nebo jiné vybrané místo pak hotová srdíčka přidělejte pomocí kousku oboustranné nebo papírové lepicí pásky, který připevníte na zadní stranu srdce.

 

ůklůklůků

 

kůklůklů

 

Doufám, že se vám článek líbil 🙂

ZdrojNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat