Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Avatar

Ahojky, dneska bych vám zase ráda ukázala tip na film.

Budete tu mít i věci a kostýmy Avatara 🙂

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Dole máte i věci z filmu!

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥  Moc se mi líbil. Je moc hezky zpracovaný 🙂

Obsah filmu:

Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem – Na’vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety. Posádka vyslaná ze Země na své průzkumné misi objeví na Pandoře velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Pobyt na Pandoře je ovšem pro člověka možný teprve po vytvoření jeho genetického dvojníka, hybrida Avataru, který může být ovládán psychikou oddělenou od lidského těla a fyzicky odpovídá původnímu obyvatelstvu Pandory, které má fluorescentní modrou kůži a dosahuje 3 m výšky. Na tuto náročnou misi je vybrán mezi jinými také Jake Sully (Sam Wothington), bývalý námořník, který byl při jedné ze svých předešlých misí paralyzován od pasu dolů. A právě šance opět chodit přiměla Jakea, aby se do programu Avatar přihlásil.

Průzkumná mise je vyslána a po přistání na Pandoře je zcela ohromena úžasnou rozmanitostí místní vegetace. Stromy dosahují výšky mrakodrapů a světélkující prales je plný nádherných tvorů, které jste nikdy neviděli, ale také hrozných prehistorických predátorů. To je jen zrnko překvapení, které posádku čeká. I když se zdá, že po počáteční nedůvěře lidí Na’vi se posádce podařilo adaptovat a také získat prostor pro diplomatickou misi, pandořané se rozhodně nehodlají nechat kolonizovat a dojde ke tvrdému střetu. Jake, který se postupně sblížil s místním obyvatelstvem, a především s místní princeznou Neytiri, stojí před rozhodnutím, za koho bojovat ve finální bitvě, která má rozhodnout o osudu a vývoji celého světa.

Fotky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Film ke zhlédnutí ze zkouknito

Pokud video nejde spustit, tak klikni ►ZDE

 

Ke stáhnutí ►ZDE

 

Věci s tématikou Avatara

Ps – stačí kliknout na obr. a otevře se ti to v novém okně.

Kostýmy

Stojí 1 430,-Kč

Jediný mínus je to, že je pouze ve velikosti XS, což by mi bylo malé 🙁

Stojí 1 699,-Kč

Na výběr máte tyto velikosti – XS, S, M a L

Paruka – Neytiri

Stojí 860,-Kč

 

Stojí 809,-Kč

Další věci

Uši

Stojí 269,-Kč

Tesáky

Stojí 219,-Kč

Makeup

Stojí 355,-Kč

Stojí 81,-Kč

 

 

Doufám, že se vám film líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>