Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Navždy s láskou, Lara Jean – film

Ahojky, dneska vyšel poslední film z trilogie s Larou Jean.

Netrpělivě jsem na něj čekala víc jak rok.

Překonal moje očekávání, nebo byl průměrný?

Zvládnou to Lara Jean spolu s Peterem?

Před jeho zhlédnutím jsem měla milion otázek 🙂

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Tohle je dokonalé zakončení série s Larou Jean.

Obsah filmu:

Lara Jean jeden s rodinou na výlet do Koreje a přemýšlí o svých vysokoškolských plánech – s Petrem i bez něj. Čeká ji maturitní ples a spoustu dalších životních milníků.

 

Moje recenze

Páni, prostě a jenom páni. Nemám slov. Měla jsem obrovská očekávání a taky jsem odpočítávala každou minutu do dnešních devíti hodin ráno, kdy se na Netflixu měl zveřejnit. Nemohla jsem dospat, až tak jsem se těšila 🙂 Ale pěkně popořadě…

Tohle je poslední film z této série, Laru Jean a její spolužáky čeká nástup na vysokou. Ještě předtím ale mají mít maturitní ples, školní výlet a taky jednu důležitou událost, která se týká hlavně jejich táty.

 

Moc se mi líbil výlet do New Yourku, natočili to naprosto dokonale. Sice mi tam chyběla scéna s medvídkem, jako to je v knize, ale i tak to bylo skvělý. Po večerce vytáhne Peter Laru a dovede ji na jedno místo, o kterém dlouho mluvila. Je to cukrárna, kde mají ty nejlepší sušenky na světě. Až tam někdy budu, tak si na ně taky zajdu.

 

Lara je stejná jako já. Je až vtipný, kolik toho máme společného ♥ Miluju pečení a čtení červené knihovny. Už v traileru se objevilo, že se nedostala na vysokou. Tohle se mi stalo bohužel taky.

Spolu s Peterem hledali písničku, která bude „ta jejich”. Když byla na jedné party, hrála jim živá kapela, a tak ji našla. Chcete vědět, která to je? Tady ta ↓ Sedí naprosto dokonale k jejich příběhu, nemyslíte?

 

Všechny postavy jsem si zamilovala snad ještě víc, dokonce i Genevieve se chovala normálněji, což mě fakt překvapilo.

Margot přijela zpátky za rodinou z jednoho důvodu, který vám ale říct nemůžu. Bylo hezký, že dává rodinu dohromady a radí svým sestrám při trablích s kluky.

 

Mrzí mě, že už nebude další díl s touhle rodinou. Bude mi chybět to těšení se a odkrývání jednotlivých scén na Instagramu od autorky knih. Po každém zveřejnění nové fotky jsem se těšila zase o trochu víc.

Jsem moc ráda, že jsem na tenhle dokonalý příběh narazila, to vlastně díky němu jsem začala číst. I když si tohle Jenny Han nikdy nepřečte, tak jí i tak děkuju. Za všechno.

Navždy s láskou,

Lara Jean Danča

 

Fotky

 

 

 

Film ke zhlédnutí

Ke zhlédnutí ►ZDE◄ Zatím se můžete podívat tady, ale je to zpoplatněné. Až se někde objeví zdarma, dám vám vědět 🙂

Ke stažení ►ZDE◄ dala jsem ho tam já, je to s českým dabingem 🙂

 

 

Doufám, že se vám film líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>