Můj blog

Můj blog

Móda, krása a můj životní styl

Všem klukům, které jsem milovala

Ahojky, dneska bych vám chtěla ukázat knížku, kterou jsem právě dočetla.

Právě jsem objevila mou nejoblíbenější knížku v celé své knihovně (a že není zrovna malá 😀 )

Autorka měla geniální myšlenku na zápletku, ale o ní vám řeknu dál.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení knížky (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Knížka mě mile překvapila, je moc hezká.

Obsah knížky:

Co by se stalo, kdyby všem klukům, kteří se ti líbili, někdo najednou sdělil, že ses do nich zamilovala…? Milostné dopisy mají mnoho podob. Lara Jean nikdy žádný nedostala, ale pár už jich napsala – na rozloučenou. Lara žádnému klukovi nedala najevo, že se do něj zamilovala. Místo toho mu napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí. Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem svým pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

 

Moje recenze

Tak tohle je bez pochyby moje nejoblíbenější knížka. S Larou Jean (no nemá úžasné jméno?) jsem si zamilovala hned od úplného začátku knížky. Samozřejmě Kitty a taky Margot byly úžasné, ale ten jejich táta, ten byl taky boží. (Víte, že je gynekolog? Takže je ve své podstatě 24 hodit denně jen se ženami.)

Nechápu, jak Jenny Han mohla vymyslet tak originální jména hlavních postav. No vážně, koho napadne jméno ,,Lara Jean Songová Coveyová“? S autorkou jsem se setkala na Humbooku, to ona byla to hlavní, co mě na něm zaujalo úplně nejvíce. Když jsem ji spatřila poprvé na vlastní oči, tak jsem si v duchu řekla ,,Děkuji Ti, že se stala Tvoje knížka mojí nejoblíbenější. Díky ní jsem si zamilovala čtení jako nic jiného ♥“ Nechala jsem si od ní podepsat hned dvě knížky – ,,Všem klukům, které jsem milovala“ a taky ,,Oko za oko“. Dokonce se samotnou autorkou mám i fotku!

Vyprávění se mi moc líbí, knížka je čtivá. Peter na mě působí hodně namachrovaně, ale potom už se ,,uklidňuje“. Naopak Josh mi přišel parádní hned od té doby, co vystoupil na scénu.

Celá rodina Lary je prostě boží!

Nechci tady moc prozrazovat děj, ale dám sem i jeden SPOILER – když jede Lara s Peterem na hory na školní výlet (lyžák), tak je moc romantické pozorovat, jak se ti dva sbližují. Moc se mi líbí, jak to probíhá ve výhřivce.

 

Cena

256,- Kč

 

Autorka

Jenny Hanová

 

Koupit ji můžete tady ►ZDE

A vypadá takhle ↓

 

 

Doufám, že se vám knížka líbí 🙂Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat