Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Alvaro Soler

Ahojky, dneska bych vám chtěla říct jednu super zprávu.

Týká se jednoho mého oblíbeného zpěváka, a tím je Alvaro Soler.

Oznámil jednu boží zprávu, ze které budete určitě stejně nadšení jako já.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

V pátek 5. 3. 2021 zveřejnil na svém YouTube kanálu novou písničku s názvem Magia ↓

 

 

Od té doby ji poslouchám často, líbí se mi na ní její rytmičnost. Stejně jako Jorge Blanco vytvořil Alvaro takovou menší choreografii, kterou tančí jeho sledující na Isntagramu, poté ji tam nahrají a označí ho. Ve videoklipu je to část od 1:10. Mělo to opravdu velký úspěch, písničku si všichni zamilovali.

Nedávno zveřejnil fotku s informacemi, ze kterých určitě bylo spoustu jeho fanoušků nadšených. Jedná se o tyto dva příspěvky:

 

Když si to pozorně přečtete, tak zjistíte, že Alvaro dorazí i k nám do Prahy! ♥ Z téhle zprávy jsem nadšená ještě teď. Koncert proběhne 19. března 2022 v pražské Tipsport Aréně.

Lístky si můžete koupit ►ZDE◄ nebo ►ZDE◄. Vstupenky se pohybují od 890,- Kč do 1 290,- Kč. Já už teď vím, že na něj určitě půjdu 🙂 S kým se tam uvidím?

 

Alvaro chystá na letošní léto třetí desku, kterou pojmenuje Magia. Už teď je první píseň populární, umisťuje se na prvních místech světové hitparády.

K vytvoření tohoto alba ho inspirovali samotní fanoušci, kteří mu psali o nové skladby, aby se jim aktuální situace zvládala lépe.

„Fanoušci mi připomněli, proč jsem se vlastně vydal na hudební dráhu.“

 

Můžete od něj znát tyto písničky, které jsou mými oblíbenými a často poslouchanými.

 

 

 

 

 

 

Doufám, že se uvidíme na koncertu v Praze 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>