Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Letos nepeču

Ahojky, po delší době jsem tu zase s článkem 🙂

Je to neuvěřitelné, ale už za pár dní tu máme Štědrý den.

Taky se tak těšíte?

Já teď čtu knížky a divám se na vánoční filmy, díky kterým mám tu správnou náladu ♥

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Je to sice smutný film, ale opravdu překrásný.

Obsah filmu:

Po mnoha letech starání, aby měla její rodina perfektní život, má Joy všeho plné zuby a vyhlásí na Vánoce stávku. Pokud chtějí její manžel a děti další dokonalé prázdniny, budou si je muset zorganizovat sami.
Seznamte se s Joy Robertson (Daphne Zuniga), supermámou, která dělá pro svou rodinu úplně vše, i když její manžel Stephen (David Sutcliffe) a zbytek rodiny, zdá se, vůbec neoceňuje její usilovné snažení, zejména pokud se jedná o Vánoce. Právě nastává další období vánočního shonu – zdobení, nakupování, balení dárků, pečení a plánování – a Joyina rodina znovu očekává, že to ona zas zázračně všechno zvládne bez jakékoli pomoci. Ale ne tento rok! Joy vyhlásí na Vánoce stávku, což bude mít samozřejmě úsměvné následky.

 

Moje recenze

Klasický film z Ameriky, který se odehrává o Vánocích.

Výběr herců se opravdu povedl. Ti z vás, co mají rádi Gilmorky – nevšimli jste si něčeho s nimi spjatého? Mám na mysli herce, který představoval tátu, tak ten účinkoval v Gilmorkách jako otec Rory. Hned jak jsem ho spatřila, tak jsem si vybavila tenhle seriál, kde hrál taky výborně.

Nejlepší scéna, u které jsem se fakt smála, byla jak kluci pekli 😀 To bylo fakt boží.

Ukazuje nám dvě krásné myšlenky – nejen ducha Vánoc, ale také soužití s rodinou. Mamka se mohla přetrhnout, aby celá rodina měla krásné svátky, ale všechny kromě ní to nezajímalo. Vůbec, ale ani trochu vůbec ji s ničím nepomohli. Kvůli této situaci doma se rozhodla udělat stávku, ke které se postupně přidávaly matky, které si procházejí tím samým.

Řekla bych, že to není ani ten nejlepší, ale ani ten nejhorší film, který jsem kdy viděla. Je to lepší průměr 🙂 Doporučuji si ke sledování vzít nějaké cukroví, protože já jsem na něj měla chuť celou dobu.

Fotky

 

 

 

 

Film ke zhlédnutí

Ke zhlédnutí ►ZDE

Ke stažení ►ZDE

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂3 Responses to Letos nepeču

 1. to to sú dobré weby https://sledujserialy.to/ a https://www.sledujfilmy.to/

  Permalink
  • Ahoj, děkuju za odkazy. Na té první stránce seriály sleduju, ale tu druhou jsem doteď neznala. Děkuju 🙂
   DJ

   Permalink
 2. Děkuji za užitečnou informaci.

  Permalink

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>