Můj blog

Můj blog

Móda, krása a můj životní styl

Vánoce 2018

Ahojky, zdravím vás z postele s talířkem plným cukroví 🙂

Já se ho tak přejedla, že už ho nemůžu ani vidět, máte to taky tak?

Chtěla bych vám tady říct, jak probíhal Štědrý den a co jsem dostala.

Nakonec bych vám chtěla popřát šťastný rok 2019 a ať se vám podaří všechno, co chcete.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Vybrala jsem pro vás krásnou písničku, která je vánoční a je prostě úžasná. Dokonale se hodí ke článku  ↓

 

Štědrý den

Je to asi jediný den v roce, který mám nejdelší, protože se ráno samovolně bez budíku vzbudím klidně ve 4 hodiny ráno (můj rekord je asi z roku 2016 a to jsem se vzbudila ve 4:45).

Letos jsem vstala v 6:00, za čtvrt hodiny jsem vyšla z koupelny, vzala si nějaké to vánoční čtivo a sešla jsem s psíkama dolů do obýváku. Rexinka (boxerka) mě sice moc neměla ráda, že jsem ji vytáhla z vyhřáté postele takhle brzo, ale za chvilku už se s Lucynkou (čivavou) probíhaly po zahradě.

Kdyby někdo nevěděl, jak vypadají moji psíci ↓,

 

Po nakrmení mých třech čtyřnohých mazlíčku (mám ještě morčíka jménem Piňďa) jsem si připravila čaj, vzala talířek s cukrovím a zachumlala se do bílého županu s barevnými puntíky. Do pozadí jsem si pustila televizi, kde dávali nějaké americké vánoční filmy. Vydržela jsem si číst asi půl hoďky, protože mě právě zaujal pořad na Barrandově. Skoro vůbec se na něho nedívám, ale tenhle film byl tak krásně kýčovitej, že jsem ho musela vidět. Byl o vánočních skřítcích a o tom, jak to na severním pólu chodí.

Jako každý rok pouštíme lodičky a to dopoledne, chvilku před odjezdem k dědovi – má narozeniny. Je to moc hezký, protože se tam sejde celá naše rodina 🙂

 

Domů jsme přijeli okolo čtvrté hodiny odpoledne, dívala jsem se na pohádky a četla jsem si Vánoční zázrak (tuhle knížku čtu už podruhé a můžu ji jen a jen doporučit). Potom jsem šla mamce pomoct připravit bramborový salát a taky prostřít stůl. Večeře byla opravdu výborná, měli jsme klasiku – bramborový salát, tři druhy řízků a taky klobásu.

Teď přichází moje nejoblíbenější část – rozbalování dárků. Letos jich pod stromečkem bylo fakt hodně, protože jsme já a můj brácha taky nějaké koupili. Asi jsem byla hodná, protože jsem dostala hezké. Napíšu vám sem ty, ze kterých jsem měla fakt velkou radost:

Kuchařka Jezte jako Gilmorky

Je inspirovaná seriálem Gilmorova děvčata, který fakt miluju ♥ Už ji mám celou prolistovanou a moc se mi líbí, jako první asi vyzkouším Santa burger, který dostala Lorelai od Luka 🙂 

 

Čtečku knih PocketBook

Pod stromečkem jsem ale našla jinou značku a to Kindle. S radostí jsem ji otevřela, protože mi bylo jedno, jaký druh dostanu, ale tahle byla tak nepřehledná a co navíc – byla v angličtině (ve které nejsem moc dobrá).

Byla jsem ji vyměnit právě za PocketBook a jsem s ní naprosto spokojená – je v češtině a je neuvěřitelně přehledná 🙂

 

Tři knížky

Protože jsem tyhle knížky nenašla pod stromečkem, tak jsem si je šla koupit do Neoluxoru, protože tam měli 30% slevu. Sice paní prodavačka byla nepříjemná, ale já si nenechala mou dobrou náladu zkazit. Jsem opravdu nadšená, že je mám konečně doma. Právě čtu Víš, že tě potřebuju? a moc se mi líbí, je to zatím stejně dobrý jako první díl 🙂

 

Lístky na Eda Sheerana

Tohle sice nebylo překvapení, protože jsem je koupila mamce a sobě pod stromeček 🙂 Byl to vlastně jediný dárek, o kterým jsem věděla, jinak jsem neměla tušení, co dostanu.

 

Pak jsem dostala spoustu drobností, které mi i tak udělaly radost. Např. voňavka B. U., kterou miluju a ani jinou nepoužívám, nějaké to oblečení a psací potřeby – fixy a pastelky.

Tak co, jak jste si užili Vánoce vy? Klidně mi napište do komentářů, z jakých dárků máte největší radost.

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat