Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Nová dekáda, nový začátek

Ahojky, dneska jsem tu docela s neobvyklým článkem.

Je tu nová dekáda a to znamená i nový začátek.

Povím vám tu své plány a sny na tenhle rok.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Sice jsem tenhle článek chtěla napsat hned na začátku tohoto roku, ale bohužel jsem to nějak nezvládla. Proto to teď napravuju a sepisuju to tu v půlce ledna.

Ještě teď v lednu mě čeká maturitní ples, na který poctivě nacvičujeme sestavu již od začátku školního roku. Ani nevíte, jak se na to naše vystoupení těším. Dříve jsem vystupovala prakticky pořád s mažoretkami, tak se na to fakt těším.

Ve čtvrtce roku na mě ještě čeká maturita, na kterou se poctivě připravuju už od prváku. Čtu knížky z povinné četby, ze které mi zbývá poslední – Harry Potter a relikvie smrti. To nejlepší jsem si nechala na konec, protože je ze všech nejtlustší a taky jsem ji ještě vůbec nečetla, tak mi zabere asi nejvíc času.

Až udělám zkoušku dospělosti, tak mám fakt hrozně plánů, které jsou mým hnacím motorem. Až si převezmu maturitní vysvědčení, tak si budu postupně odškrtávat seznam, který je níže. Je to jen výběr toho, co se chystám zrealizovat. Je to vážně skvělá motivace.

  • blog – dopsat všechny recenze na knížky a filmy
  • Youtube – natočit video o maturitě z češtiny (povinná četba – moje tipy)
  • Youtube – natočit bookshelf tour (k Vánocům jsem dostala hned dvě knihovničky nad sebe, které jsou docela už zaplněné)
  • zahraničí – slíbila jsem, že po ní pojedu někam do zahraničí na vlastní pěst; moc bych chtěla jet buď do Anglie, Ameriky, Španělska a nebo na Slovensko, kde bych si našla nějakou dočasnou práci

 

A co vy? Na co se letos nejvíce těšíte? Pokud vás taky čeká maturita, přijímačky a nebo něco jiného, tak ať se vám to povede na první pokus a jste s výsledkem spokojení ♥

 

Tyhle fotky jsem vyfotila já během ohňostroje, který dělal děda na silvestra. Sice je nemám moc v lásce kvůli dopadu na přírodu a taky kvůli hluku, ale musím uznat, že na těch fotkách je to dokonalost sama.

Hlavně ta první fotka se mi líbí, připomíná mi to galaxii.

 

 

Doufám, že bude rok 2020 úspěšný 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>