Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

P. S. Stále tě miluju – film

Ahojky, dneska bych vám ráda ukázala pokračování filmu Všem klukům.

Včera ho zveřejnili na internetu a já jsem si ho pustila hned, jak to bylo možné ♥

Bude tohle pokračování lepší než 1. díl? Jak to dopadne s Larou a Peterem?

Všechny tyhle otázky film zodpověděl.

Dám vám sem odkaz na stránku, kde si ho můžete pustit a i stáhnout.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Je to snad ještě sladší film než jeho předchůdce.

Obsah filmu:

Lara Jean je oficiálně Peterova přítelkyně, takže všechno by mělo být skvělé, nebo ne? Věci se komplikují, když se Laře do života vrací stará láska, co nerezaví.

 

Moje recenze

No tak tohle byl snad ještě roztomilejší a sladší film než jeho první díl z této trilogie.

První úsměv na mých rtech přistál do 4 minut, co jsem se na tenhle boží film dívala 🙂 (A to se mi to takhle brzo nestává, že bych se culila takhle na začátku.)

Peter je prostě dokonalej, hrozně jsem se bála, že bude mít krátké vlasy, ale naštěstí si je ostříhal až po natočení. Takhle nějak bych si představovala svého kluka – hnědé vlasy, vždycky ví, co hezkého říct a ví, jaké kytky mám ráda (jsou to gerbery – ty dal na začátku Laře a i Kitty).

 

Lara měla opravdu moc hezké šaty, které si vzala na své první skutečné rande. Byly červené a na ramenou měla mašle, které je krásně doplnily. Přemýšlím, že bych si podobné ušila, protože se mi fakt zalíbily. Pokud byste si chtěli ale koupit originální kus, tak můžete ►ZDE◄.

 

Moje oblíbená scéna je s létajícími přáními, na které si hlavní postavy napsali své iniciály. No existuje snad romantičtější scéna, která se v tomhle filmu objevila?

 

V knížce nám byly popisovány hanboky, které si Lara a Kitty měly vzít na oslavu Nového korejského roku. Konečně jsem je uviděla v jejich plné kráse. Posuďte sami, jestli se vám líbí a nebo ne. To, co má Lara Jean na hlavě, vypadá zajímavě.

 

Taky jsme měli možnost vidět domek na stromě, který byl přesně podle mých očekávání. Vrátili jsme se v čase – Lara a Johny si v něm spolu jako malí čtou Harryho Pottera, kterého mají oba rádi.

 

Po zhlédnutí filmu udělala autorka knižní předlohy na Instagramu anketu a ptala se tam, co nám chybělo v prvním dílu a taky co si přejeme v tom druhém. Tohle byl podle mě skvelý nápad, aspoň se dozvěděla, že by se všem milovnicím příběhu líbilo více pečení, které se tam nakonec objevilo hned několikrát. Co mě překvapilo, byla obměna zástěry, ve které Lara pekla. Dříve měla takovou kytičkovou a teď má džínovou, která ale taky není ošklivá. Tuhle si možná taky ušiju, líbí se mi na ní volánky a i výběr látky.

 

Lara Jean „Vztahy jsou zvláštní věc. Jednu chvíli je všechno vzhůru nohama, ale pak přijde kouzlo a všude jsou třpytky.”

 

 

Můj celkový dojem po zhlédnutí filmu je velmi pozitivní. Hrozně se těším na třetí a zároveň poslední film, ve kterém se odehraje spousta klíčových scén.

Film můžu doporučit všem milovnicím romantiky a roztomilých příběhů, během kterých budete mít na rtech úsměv 🙂

 

Fotky

 

 

 

Film ke zhlédnutí

Ke zhlédnutí ►ZDE◄ je to anglicky bez titulků

Ke stažení ►ZDE◄ dala jsem ho tam já, je to s českým dabingem 🙂

 

 

Doufám, že se vám film líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>