Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Poslední píseň – film

Ahojky, dneska bych vám chtěla ukázat jeden film podle knižní předlohy.

Je trochu, no dobře – je docela hodně smutný.

Líbí se mi, jak ve filmu hraje důležitou roli klavír stejně jako v knížce ♥

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Je to sice smutný film, ale opravdu překrásný.

Obsah filmu:

Život sedmnáctileté Veroniky ‚Ronnie‘ Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia. O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláštně na svého otce, dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, aby strávila léto v Tybee Island se svým otcem. Její otec je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě. Je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela. Nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nesčetných podobách – první láska, láska mezi rodiči a dětmi – který ukazuje, jak jen to román Nicholase Sparkse umí, mnoho způsobů, jak hluboce procítěné vztahy mohou naše srdce zlomit a zase je uzdravit.

 

Moje recenze

Je to opravdu věrná kopie filmu. Ze začátku se mi zdálo, že je Ronnie hodně krutá k tátovi, ale pak jsem její pocity pochopila. Byla na něho naštvaná,

Výběr postav se mi moc líbí, Miley se podle mě naprosto skvěle hodí na roli Ronnie. Při čtení jsem si ji přesně takhle představovala.

Strašně se mi líbily šaty Ronnie na oslavě. Přesně takové bych taky chtěla – jsou na fotce níže, takové ty světle fialkové. Úplně si představuju, jak musí vypadat v realitě.

Ke konci jsem brečela, protože to bylo opravdu smutné. Pokud se na něj taky budete dívat, tak si připravte kapesníčky 🙂

Fotky

 

Film ke zhlédnutí

Ke zhlédnutí ►ZDE

Ke stažení ►ZDE

 

 

Doufám, že se vám film líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>