Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Půlnoční láska

Ahojky, dneska jsem si pro vás připravila tip na film, který byl v kinech.

Moc se mi líbil, všechno do sebe hezky zapadlo a vznikl z toho moc hezký snímek.

Nikdo v něm ,,výjimečně“ neměl rakovinu a za to mu dávám malé bezvýznamné plus 🙂

Hraje v něm moje oblíbená herečka Bella Thorne.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení filmu (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Opravdu boží film, mám ho ráda i přes to, že je smutný.

Obsah filmu:

Sedmnáctiletá Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah.

 

Moje recenze

Když jsem viděla tenhle film napsaný u premiér, zaujal mě. Myslela jsem si, že to bude nějaká hezká romanťárna určená pro mě 🙂 a nemýlila jsem se.

Příběh byl originální v tom, že tam byla nemoc zvaná XP (=Xeroderma pigmentosum). Je to onemocnění, u kterého se nesmíte vystavit přímému slunečnímu záření, jinak byste mohli dostat rakovinu kůže a následně na to umřít. O téhle nemoci jsem slyšela poprvé v životě, proto jsem byla zvědavá, jak si s tím producenti filmu vyhráli.

Výběr herců se mi zase strašně moc líbil, Bella Thorne se podle mě hodila na Katie nejvíc. Představitel Charleiho byl taky k sežrání, no ne? 🙂

Mám s Katie hodně společného. Hrozně se mi líbilo, že taky hraje na kytaru. Jak dostala tu z jejích snů, která je po mámě, tak jsem byla stejně dojatá. Bylo to od jejího táty hrozně hezké gesto. Má svůj notes, do kterého si píše texty k písničkám. Já mám taky takový, jen si do něj píšu básně. A ta její kamarádka mi přišla prostě správně praštěná.

První půlka filmu je sladké mámení pro teenagery, potom se to přehoupne na část, která je velmi slušná. Vypráví o tom, že někdo má vyměřený kratší čas. Tahle myšlenka se mi opravdu líbila.

Ps – připravte si kapesníčky, já u tohodle filmu brečela asi třikrát a to jsem byla v kině, kde obvykle nebrečím.

Pro všechny milovnice romantických filmů jako dělané.

K písničkám se raději vyjadřovat nebudu, protože byly bezchybné ♥ nejvíce se mi líbily tyto dvě ↓

 

Fotky

 

 

 

 

 

 

Film ke zhlédnutí

Ke zhlédnutí ►ZDE◄ Musíte sjet trochu dolů a tam vybrat z nabídky dabing. Musíte klikat na play dokud se vám na té stránce nespustí tenhle film.

Ke stažení ►ZDE

 

 

Doufám, že se vám film líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>