Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Vánoce 2019 – co jsem nakoupila

Ahojky, letos jsem se rozhodla začít advent nějakým hezkým článkem.

Moje volba padla na jeden, kde vám ukážu, jaké dárky mám zatím koupené/objednané.

Článek budu aktualizovat, pokud mi něco přijde 🙂

Takže… můžeme jít na to!

Ps – pokud jsi blízký z mojí rodiny, tak nečti dál. Zkazil by sis překvapení.

 

 

 

Pro letošní rok jsem se rozhodla, že si dárky z internetu objednám co nejdříve, protože opravdu nesnáším fronty. Na Poště je vždycky hrozně přetopeno a lidi jsou na sebe nepříjemní, protože objednávání nechali na poslední chvíli.

Já jsem už objednala knížky, kterými obdaruji všechny z mé nejužší rodiny, protože čtení je prostě boží, no ne? 🙂

Pro naladění té správné atmosféry jsem vybrala jeden moc hezký klip. Film Sám doma zbožňuju, ale ještě o trochu víc se mi líbí tahle písnička.

 

Jen pro upřesnění – v závorkách jsou uvedeny ceny, za které jsem dané věci kupovala já. Měla jsem poukázku na 400,- Kč slevu při nákupu nad 800,- Kč 🙂

 

Abyste měli více tipů na dárky pro sourozence a nebo i kamarádky, tak vám sem napíšu i , co si přeju.

Letos jsem objevila kouzlo Funko Pop, od kterých sbírám ty postavičky, které mám ráda v realitě. Už mám kompletní trojici z Harryho Pottera, Sookie z Gilmorek, Mr. Beana a nakonec Bernadette z Teorie velkého třesku. Letos bych si přála Sheldona a taky Rory a Lorelai, ty dvě poslední se na českých stránkách nedají sehnat, jsou jen na Ebay.

 

Moje mamka nejčastěji (stejně jako já) čte romanťárny, u kterých si člověk odpočine a možná někdy i popláče. První knížku (Láska po řecku) jsem našla v jednom antikvariátu, kde jsem ji prostě nemohla nechat. Hodnocení má vysoké, tak snad se ji bude líbit.

 

Táta a já jsme takoví matematičtí blázni. Oba milujeme počítání a matika je s námi často. Proto mu pořídím jednu knížku právě s matematikou. Oba dva máme rádi Star Wars, tak jsem se rozhodla, že mu koupím lístek na Comic Con, který bude letos poprvé v Praze. V Teorii velkého třesku o této akci mluví skoro pořád a taky ji pořád vychvalují, tak jsem na to zvědavá.

 

S bráchou nás pojí láska k Poseroutkovi, kterého kupuju každý rok k Vánocům jakmile vyjde. Letos už vyšel neuvěřitelný 14. díl nesoucí název Na spadnutí. Až si ji přečte, tak si ji půjčím i já ♥

Zatím mám pro něj tyto dárky:

 

Babička a já jsme obě zaryté pejskařky, proto jsem ji letos našla jednu fakt dobrou knížku o psech. Je to docela novinka, která vyšla asi před měsícem.

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>