Můj blog

Můj blog

Knížky, karate a můj život

Ze života knihomolky

Ahojky, dneska bych vám hrozně ráda představila jeden boží komiks.

Dokonale vám ukáže život knihomola obecného ♥

Při čtení jsem se pořád usmívala, jak to bylo pravdivé.

Takže… můžeme jít na to!

 

 

 

Hodnocení knížky (podle mě):

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Byl to super komiks, který mě fakt bavil.

Obsah knížky:

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky dalším povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.

 

Moje recenze

Na tuhle knížku jsem narazila na Instagramu, kde mě zaujala obálka a taky anotace.

Přečtené jsem ji měla za chvilku, hrozně mě to bavilo. Opravdu na každé stránce jsem se našla a taky jsem se při listování tímhle klenotem usmívala. Autorka podle mě umí vážně báječně kreslit a taky pobavit lidi. Tuhle knížku si určitě zase brzo prolistuju, protože hned zlepší náladu a vykouzlí úsměv.

Musím ocenit hlavně detailní vyobrazení holčiny, která nás provází celým dílem. Bylo to nakreslené hrozně roztomile a taky pravdivě. Hodně lidí se v tom určitě najde.

Asi nejvíc na mě seděl jeden obrázek – holčina se rozhodne, že si půjde uklidit pokoj. Jako první chce uklidit knížky, ale přitom narazí na jednu, na kterou zapomněla. Vezme ji do ruky a začte se do ní, následně i s knížkou si odchází číst. Tohle se mi stalo tolikrát, že to raději ani počítat nebudu 😀

Tuhle boží knížku určitě koupím sestřenici a tetě, které jsou také knihomolky srdcem i duší ♥

Komiks můžu jedině doporučit.

 

Cena

212,- Kč

 

Autorka

Deborah Tung

 

Koupit ji můžete tady ►ZDE

 

Fotky z knížky:

Tady jsou nějaké stránky, které mě fakt pobavily. Některé na mě sedí a to naprosto přesně.

 

 

Doufám, že se vám článek líbí 🙂Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>